Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

www.nishcare.com’da kişisel bilgileriniz hem online, hem de offline durumdayken koruma altındadır. Üyelik ve sipariş işlemlerinizi gerçekleştirirken verdiğiniz bilgiler, SSL güvenlik sistemiyle korunur. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmaz. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve her tür müdahalesinden korunur. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 256 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir.

İşlemler sürece girdiğinde, güvenli bir sitede olduğunu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey var:

1. Tarayıcının en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesi. Örneğin, Internet Explorer programında bu sarı renkli bir kilittir.

2. İçinde olduğun sayfanın adresinin başındaki http:// adresinin, https:// olarak değişmesi. Bu değişim, güvenli alanda olduğunu ifade eder.

Sitemizdeki işlemlerinizle ilgili tüm bilgiler şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimatlar doğrultusunda kullanılır. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez ve sadece ödeme işleminiz sırasında bankanızla paylaşılır.

Kredi Kartı Güvenliği

www.nishcare.com kredi kartınızla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcılarını kullanır.Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcının altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görüntülenemeyeceğinin işaretidir.